#1 2011-09-16 20:26:19

[GM] DarkDXZ

Game Master

Zarejestrowany: 2011-09-16
Posty: 4
Punktów :   
ŻP Points: 1pkt.

[GM] DarkDXZ

Słowem wstępu...
Dobra, rzućmy światło na parę spraw.
Po tej stronie DarkDXZ, 14-letni GM tego jakżego zacnego forum. Ostatnio Matte poprosił mnie o pomoc w sprawie Żyznego Półksiężyca. A ja...
No, wiadomo. A tak z innej beczki...
Mam swoje zasady (czyt. dziwactwa), których należy przestrzegać, nim ze mną zagracie.

Są one następujące:

#1.Wiedza
Podobnie jak inni GM i GA, wymagam znajomości regulaminu i zasad gry. Radzę je nie tylko znać, ale i przestrzegać - chyba, że nie podoba wam się gra i chcecie otrzymać osobiste ostrzeżenie ws. mojej gry z wami. Trzy ostrzeżenia = Koniec/End/Basta/Fin - i nie mówcie, że was nie ostrzegałem.

#2.Ortografia/Interpunkcja
Rzecz, na której punkcie mam fioła - jak zauważę, że ktoś z was nie wie, jak poprawnie napisać wypowiedź...
Wiem, że gdzieś są dyslektycy. Ale są również: Word, Mozilla Firefox, słownik. Nie wymagam wprawdzie znajomości pisowni każdego słowa w słowo, ale błagam - piszcie przynajmniej tak, bym mógł się dotyczać...

#3.Edycja postów
Jako GM, nie daję wam, graczom, możliwości zmiany wypowiedzi gdy została już napisana - dotyczy to zarówno samych wypowiedzi w grze, jak i zgłoszeń.
JEDYNYM wyjątkiem są "krytyczne" błędy ort./interp., które zobaczycie. (jednak jest to już sprawa moderatorów).

#4.Termin
Termin może być różny, ale jeśli jestem na miejscu, nie powinniście czekać więcej niż 2-3 dni. Jest to maximum, jednak na ogół postaram się odpisywać tego samego/następnego dnia. A dręczenie mnie tekstami pod kolor "0dpis2, pl0x!!!!111jedenjedenjeden!!!" nie da wam absolutnie nic.


Jak napisałem w #1, za nieznajomość regulaminu lub jakichkolwiek innych zasad, otrzymujecie ostrzeżenie. Po trzecim ostrzeżeniu nie będę już odpisywał na wasze wypowiedzi.


Lista graczy

- Matte (Matiou z Assuru)
- (puste miejsce)


Imię: Fahad
Pochodzenie: z Niniwy
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna
Klasa Postaci: Wojownik
Praca: brak
Aktualna zajęcie: brak
Umiejętności Specjalne: Górnictwo Lv.1, Budowanie Lv.1, Kowalstwo Lv.1
Ekwipunek: Skórzana torba r.1, Skórzana sakwa r.1 , Narzędzia Kowala i Płatnerza r.1, Kilof r.1, Skórzany pancerz r.1, Drewniana tarcza r.1, 5 desek z Palmy Daktylowej
Monety: 5 monet
Charakter: Głównie milczący, o dosyć ponurym nastawieniu do ludzi. Mimo to, skupiony na tym co robi, nigdy się nie poddaje bez ostrej walki.
Wygląd: Kruczoczarne, długie włosy przykrywają jego błękitne, oczy na śniadej twarzy. Zwykle ubiera się w popielatą koszulę oraz dość ciemne spodnie.
Historia: Fahad wychowywał się w górniczej rodzinie z Niniwy. Jego ojciec ciężko pracował na wyżywienie żony, dwóch synów i córki. Większość czasu schodziła mu na różnych zabawach z rodzeństwem, zwykle na ulicy. Zamiłowanie do ciężkich prac otrzymał po rodzicach oraz tym, że pomagał również okolicznym kupcom w przenoszeniu towarów.
UMIEJĘTNOŚCI:
Siła: 12
Szybkość: 11
Zwinność: 6
Wytrzymałość: 14
Celność: 9
Inteligencja: 7
Szczęście: 10

Offline

 

#2 2011-09-16 20:30:53

 [GA] Matte

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 23
Punktów :   
ŻP Points: 7 pkt.
Lv.: 1
Exp.: 0/100 exp
Hp.: 100 hp
Zmęczenie: 0/100 pkt.

Re: [GM] DarkDXZ

Chciałbym się zapisać. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat mojej postaci - napisz, a zedytuję historię.


http://i51.tinypic.com/32znlhj.png
http://i54.tinypic.com/24pmpo6.jpg

Imię: Matiou
Pochodzenie: z Assuru
Wiek: 16 lat
Płeć: Mężczyzna
Klasa Postaci: Szaman
Praca: brak
Aktualna Zajęcie: brak
Umiejętności Specjalne: Okiełznanie dzikich zwierząt Lv.1, Hodowla zwierząt Lv.1, Medycyna Lv.1
Ekwipunek: Skórzana torba r.1, Skórzana sakwa r.1, Troszkę ziół leczniczych Hass r.1, Jajko Streixa, 2 owoce Daktylowca, Bochenek Chleba Pustyni r.1, Pochodnia r.1
Monety: 5 monet
Charakter: Miły, przyjazny... wiecznie uśmiechnięty dzieciak. Ma własny pogląd na świat: szanuje przyrodę, przyjaźń i miłość lecz nie ufa ludziom próżnym, takim dla których najważniejszy jest pieniądz... jednym słowem fałszywym władcom. Jest leniwy, a także często miewa swoje zdanie.
Wygląd: Chudy, ciemnoskóry chłopiec z dredami.. niezwykle wysoki jak na swój wiek. Mierzy ponad 1,84 m. a to zapewnia mu respekt wśród mniejszych rówieśników. Prawie całą twarz przykrywa szeroki, szczery uśmiech. Nad nim piękne, brązowe oczy. Dość krzaczaste brwi i szerokie usta to mniej zauważalne rzeczy w twarzy Matiou.
Historia: Nie poznał swoich rodziców. Został wychowany przez przybranego wuja, który nie miał zbyt wielu pieniędzy z uprawy pola na którym sadził jęczmień, tak aby dostatecznie wyżywić chłopca i swoje 3 córki. Matiou chodził więc wiecznie głodny, lecz nie przejmował się tym. Szczęście czerpał ze świata który go otaczał. Zakochał się w przyrodzie od pierwszego wejrzenia! Lubił spędzać czas poza domem, podglądując wyprowadzone na polanę stadko owiec i uroczą pasterkę.

Umiejętności:

Siła: 9
Szybkość: 11
Zwinność: 8
Wytrzymałość: 10
Celność: 10
Inteligencja: 12
Szczęście: 10

Offline

 

#3 2011-09-16 20:36:10

[GM] DarkDXZ

Game Master

Zarejestrowany: 2011-09-16
Posty: 4
Punktów :   
ŻP Points: 1pkt.

Re: [GM] DarkDXZ

Myślę, że to wystarczy.
Czy mam jakiś powód, żeby cię nie przyjąć?
Niech no zerknę na moją listę...

"****, ***, *****..."
Wszystko w porządku, PRZYJĘTY


Imię: Fahad
Pochodzenie: z Niniwy
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna
Klasa Postaci: Wojownik
Praca: brak
Aktualna zajęcie: brak
Umiejętności Specjalne: Górnictwo Lv.1, Budowanie Lv.1, Kowalstwo Lv.1
Ekwipunek: Skórzana torba r.1, Skórzana sakwa r.1 , Narzędzia Kowala i Płatnerza r.1, Kilof r.1, Skórzany pancerz r.1, Drewniana tarcza r.1, 5 desek z Palmy Daktylowej
Monety: 5 monet
Charakter: Głównie milczący, o dosyć ponurym nastawieniu do ludzi. Mimo to, skupiony na tym co robi, nigdy się nie poddaje bez ostrej walki.
Wygląd: Kruczoczarne, długie włosy przykrywają jego błękitne, oczy na śniadej twarzy. Zwykle ubiera się w popielatą koszulę oraz dość ciemne spodnie.
Historia: Fahad wychowywał się w górniczej rodzinie z Niniwy. Jego ojciec ciężko pracował na wyżywienie żony, dwóch synów i córki. Większość czasu schodziła mu na różnych zabawach z rodzeństwem, zwykle na ulicy. Zamiłowanie do ciężkich prac otrzymał po rodzicach oraz tym, że pomagał również okolicznym kupcom w przenoszeniu towarów.
UMIEJĘTNOŚCI:
Siła: 12
Szybkość: 11
Zwinność: 6
Wytrzymałość: 14
Celność: 9
Inteligencja: 7
Szczęście: 10

Offline

 

#4 2011-09-22 20:52:55

[GA] Denihos

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: [GM] DarkDXZ

Moge sie do ciebie zapisac? Dziekuje


Imię: Saria
Pochodzenie: z Assuru
Wiek: 19
Płeć: Kobieta
Klasa Postaci: Łucznik
Praca: brak
Aktualna zajęcie: brak
Umiejętności Specjalne: Zbieractwo Lv.1, Oprawianie skóry Lv.1
Ekwipunek: 10 strzał r.1, Łuk r.1, Kołczan r.1,Skórzana Torba r.1,Skórzana Sakwa r.1
Monety: 5 monet
Charakter: Jest bystra i bardzo spokojna ale nie boi się zabijać. Uwielbia las i jako dziecko przebywała tam dużo czasu,jednak w tych terenach za dużo ich nie było.
Wygląd: Piękna szczupła wysoka kobieta o długich prostych włosach i niemałych piersiach. Ma ciemno-niebieskie oczy, mały nos i ładne czerwone usta.
Historia: Saria pochodzi z rodu Erken'ów.Nie był to znany ród ale gdy Saria była młoda prawiecały jej ród został zamordowany.Tylko jej matka ocalała uciekając no i oczywiście mała dziewczynka.Cała wioska zaczęła szukać napastnika ale się nie udało. Saria miała wtedy 13 lat. Od tego czasu musiała sobie radzić sama.Zaczęła zbierać zioła i je sprzedawać a także nauczyła się obrabiać skóre która także sprzedawała. Z początku były to małe króliki ale z czasem nauczyła się ona polować na większa zwierzynę.
UMIEJĘTNOŚCI:
Siła: 5
Szybkość: 12
Zwinność: 12
Wytrzymałość: 5
Celność: 14
Inteligencja: 11
Szczęście: 11

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avarone.pun.pl www.forum-klasowe.pun.pl www.yellington.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.gpz.pun.pl
Wymiany Toplisty